חדר כושר בירושלים – תלפיות

סקי ג’ים הנו מכון כושר בירושלים הממוקם בבניין רב חן ירושלים – תלפיות.

מני אלבז, בעלי ומנהל מכון הכושר בירושלים “סקיי ג’ים”, היה אחראי מדריכים בחדרי כושר ידועים בירושלים במשך שנים, ופיתח שיטה לאימונים אישיים בחדר כושר אשר יכולה להשיג תוצאות מוכחות עבור כל מתאמניו.

אם אתה מתאמן ושומר תזונה מתוך לקיחת החלטה לשינוי בריאותי או חזותי, חשוב שפרויקט זה יניב פירות בתקופה של כמה חודשים, כדי לא לקשר החלטה חשובה זו עם חוסר יכולת ותחושה של התרחקות מהמטרה. אם אין לך מאמן – קשה להתאמן נכון, להתמיד ולתת 100% עבודה בכל תרגיל.

ההבדל בין חדר כושר רגיל בירושלים לבין סקיי ג’ים הוא בכך שסקיי ג’ים מוקדש כולו לאימונים אישיים, כי אצלנו יודעים שעל מנת להשיג תוצאות כדאי להשקיע במקום הנכון:

  • בחדר כושר סטנדרטי – אתה אחד מההמון. הגישה שלך למכשירים מותרת תמיד, אך אתה הוא זה שקובע כיצד להתאמן, מתי, באיזו דרך ובאיזו עצימות. אך בכדי להשיג תוצאות צריך הרבה תמיכה ומוטיבציה…
  • אם אתה מתאמן במכון כושר בירושלים הפועל במתכונת סטנדרטית, לא תרגיש יחס אישי מיוחד בזמן האימון, ותוכנית האימון שלך לא תהיה כזו שנכתבה בדיוק עבורך ומתחשבת בנתונים שלך.

סקיי ג’ים לעומת זאת הוא מכון כושר בירושלים השם דגש על לקוחותיו והתקדמותם. אצלנו כל מתאמן מקבל מערכת אישית המותאמת לו, תפריט אישי, ובכל אימון הוא מקבל את מירב תשומת הלב מהמדריך, עם התמקדות בתרגול נכון ואפקטיבי. היחס הוא תמיד אישי, מספר המתאמנים מצומצם, הליווי איכותי ורציני מתחילתו ועד סופו, ואפילו תוכלו למצוא אצלנו מקלחות אישיות.

מי שבוחר בסקיי ג’ים – עושה זאת בגלל שזו הדרך הבטוחה ביותר להגיע לתוצאות ולקבל את כל היתרונות שיש לחדר כושר בירושלים להציע, וללא החסרונות.

שאל אותנו לגבי חבילות אימונים אישיים במחירים מיוחדים

בטלפון: 02-533-5220

או צור קשר באמצעות טופס יצירת קשר

בחזרה לעמוד הבית