היום כבר אין צורך להכביר במילים על החשיבות של פעילות גופנית לשמירה על משקל, אורח חיים בריא, ביטחון עצמי ועוד. יחד עם זאת ביצוע פעילות בצורה לא נכונה עלול לא רק שלא להביא לתוצאות ובעקבות זאת להפסקה כוללת של ההתעמלות אלא גם לסכנה בריאותית.

אחד הפתרונות לכך הוא אימון עם הדרכה צמודה של איש מקצוע המתמחה בכך. היום ניתן למצוא אימונים אישיים בירושלים כמו בכל עיר גדולה אחרת בארץ.

היתרונות של אימונים אישיים בירושלים, כמו בכל מקום אחר הם רבים. ראשית, מאמן אישי ידאג להתאים את הפעילות הספורטיבית למטרות שהצבתם לעצמכם ולמצב הבריאותי שלכם. אופי הפעילות הנדרשת לצורך העלאת כושר גופני שונה מזה שמתאים להורדת אחוז השומן בגוף ועלייה במסת השריר.

בדומה, ישנם מצבים בריאותיים מסוימים כדוגמת מחלות בכלי דם ועורקי הלב, הפרעות קצב, בעיות אורתופדיות, ראומטיות או סוכרת שדורשים התייחסות טרם התחלת ביצוע הפעילות הגופנית. מאמן מקצועי שמספק אימונים אישיים בירושלים יבקש מכם קודם לקבל אישור בריאות מטעם רופא משפחה או במידת הצורך מרופא מומחה טרם התחלת סדרת האימונים ואף במקרים מסוימים גם מכתב עם דרישות הפעילות המומלצת. כל זאת כמובן על מנת שלא לסכן את בריאותכם.

מלבד זאת, פציעות יכולות להיגרם גם תוך כדי ביצוע של פעילות ספורטיבית בצורה הלא נכונה, לדוגמא פעילות אירובית מאומצת מבלי לבצע חימום מוקדם יותר של השרירים עלולה לגרום לקרע בשריר. מאמן אישי בעל ניסיון וידע שנותן אימונים אישיים בירושלים יכוון אתכם כיצד לבצע פעילות מבלי לגרום לסכנות מיותרות וישאיר אתכם רק עם ההנאה שבספורט.

לפני שבוחרים מאמן לצורך אימונים אישיים בירושלים חשוב לוודא שיש לו את תעודות ההכשרה הנדרשות לכך. חוק הספורט תשמ”ח-1988 מחייב שמי שעוסק בתחום זה יהיה לו תעודת הסמכה לכך מטעם מוסד או בית ספר שהוכרו לצורך זה.

זקוק למאמן כושר אישי בירושלים?

סקיי ג’ים – מועדון לאימונים אישיים בירושלים – מביאים לכם הטבה עונתית מיוחדת –
למימוש ההטבה –  הקליקו כאן