כל אחד יכול להתאמן עם מאמן כזה ואחר. רבים לא מייחסים חשיבות רבה לבחירת המאמן – העיקר שיהיה כמה שיותר זול ושרק יגרום לנו לקום מהספה. אבל הגיע הזמן לגלות את האמת! לא כל מי שסיים קורס מדריכי כושר בוינגייט אתמול יכול להתחיל לערוך  אימונים אישיים.

כמו בכל מקום, צריך לצבור ניסיון רב לפני שאפשר לייעץ למישהו אחר ולהתחיל לאמן. צוברים ניסיון בדרך כלל כחצי שנה בתור מדריכים בחדר כושר ורק אז ניתנת ההזדמנות להתחיל לקיים אימונים אישיים.

השאירו את דמות המאמן שתיארנו למוחכם וכעת תארו לכם שניצב לפניכם זוג אלופי פיתוח גוף, מומחים בכושר וניסיון של עשרות שנים באימוני כושר אישיים ואימונים בחדרי כושר. את מי תעדיפו – אותם או את אלה שרק סיימו קורס?

אז אם אתם מאלה שמעדיפים איכות ולא מפחדים לשלם קצת יותר כדי לקבל את כל החבילה, הרי שסקיי ג’ים בהדרכתם וניהולם של מני וליה אלבז זוהי הכתובת בשבילכם.

סקיי ג’ים זהו חדר כושר בתלפיות שבירושלים שכולו מוקדש לאימונים אישיים. מני וליה מבצעים אימונים ביחס אישי וצמוד, כאשר הם מתייחסים לכל תנועה ומסבירים למה היא נעשתה. לא עוד סתם אימוני כושר אישיים בירושלים, כאן מדובר באימונים איכותיים ע”י מקצוענים שיובילו אתכם ליעדים הרלוונטיים ויתמכו בכם עד שתגיעו לשם, באהבה גדולה וידידות מרובה.

אז אל תחכו יותר. קומו מהספה כעת והתקשרו לסקיי ג’ים וקבעו אימון ניסיון עם מאמן כושר אישי בירושלים שיתחיל לשנות לכם את החיים  – 02-5335220.

זקוק למאמן כושר אישי בירושלים?

סקיי ג’ים – מועדון לאימונים אישיים בירושלים – מביאים לכם הטבה עונתית מיוחדת –
למימוש ההטבה –  הקליקו כאן