מי מאתנו לא רוצה להיראות אטרקטיבי ומטופח? מי לא מעוניין לשמור על בריאות טובה? על מנת להגשים את כל אלו, עלינו להשקיע זמן בפעילות גופנית. פעילות זו לא רק שמסייעת לשמור על בריאות טובה, היא גם משפרת את מצב הרוח ואת ההרגשה הכללית.

מה מיוחד באימון כושר אישי?

תמיד ניתנת בידינו האפשרות לבחור מכון כושר סמוך אל מקום מגורינו, לרכוש מנוי ולבוא מידי פעם לחדר הכושר ולבצע תרגילים על סמך שיקול הדעת שלנו או על סמך מה שהומלץ לנו בידי אחרים.

אולם, אימוני כושר אישיים בירושלים הינם אימונים הממוקדים בצרכיו ויכולותיו של המתאמן. לכל מתאמן מותאמת תוכנית אימונים פרטנית משלו, על פי מצבו הבריאותי, על פי משקל הגוף, על פי הגיל ועל פי מטרות שהוגדרו מראש.

מדריך אימוני כושר אישיים בירושלים, יבנה למתאמן תוכנית אימונים אופטימאלית ולא רק, אלא גם יתייחס לתזונה שלו ויבנה לו תוכנית תזונה חדשה, בריאה יותר וכזו שהוא יוכל לעמוד בה. אימון כושר אישי יכול להתבצע במכון כושר, כאשר מדובר על קבוצת מתאמנים קטנה או אפילו אימון של אחד על אחד, אבל תמיד גם ניתן להזמין מאמן כושר הביתה, כל אחד והעדפותיו הוא.

מדוע לא קל להצליח לבד?

ממש כפי שאנו בוחרים להוריד במשקל בסיוען של קבוצות תמיכה ודיאטניות, גם כאן, על מנת להגיע לתוצאות הרצויות מומלץ להיעזר באיש מקצוע מיומן ומנוסה, במקרה זה מדריך כושר.

לא תמיד כוח הרצון מספיק, אנשים רבים נדרשים למישהו שידרבן אותם, יעודד אותם וילווה אותם, אם לא לכל אורך הדרך, אז לפחות לחלקה. מדריכי אימוני כושר אישיים בירושלים ידעו טוב יותר מכל אחד אחר, להמליץ למתאמן על מספר פגישות האימון הרצויות בשבוע, על תוכנית האימונים, למשל אימון אירובי או אימון כוח,  ויעקוב אחר קצב הירידה במשקל כמו גם קצב השיפור בכושר הגופני.

זקוק למאמן כושר אישי בירושלים?
סקיי ג’ים – מועדון לאימונים אישיים בירושלים – מביאים לכם הטבה מיוחדת –
הנחה לאימון ראשון + אבחון . למימוש ההטבה –  הקליקו כאן

לעמוד צור קשר

בחזרה לדף הבית