חדר כושר מפנק

אין חדר כושר בירושלים שהוא מפנק כמו סקיי ג’ים בתלפיות. מדובר בחדר כושר לאימונים אישיים המנוהל ע”י מני וליה אלבז. בחד”כ זה הם מעבירים אימונים אישיים. האנלוגיה היחידה שאפשר לעשות לאימונים אישיים אלה היא למסאג’ מפנק.

האימונים כה אישיים וההדרכה של ליה ומני כה חמה שאין מתאמן שלא ירגיש את הפינוק במגע שלהם. בתום האימון אפשר לגשת למקלחות ושם תזכו להרגשה של פינוק כמו שלא הרגשתם. מגבות לבנות כמו בבית מלון והמקלחות עצמן – מפנקות כמו שלא דמיינתם!

דגש על המתאמן

בחדרי כושר אחרים בירושלים אף אחד לא ייתן לכם תשומת לב. רוב המכשירים יהיו תפוסים והמדריכים לא יתעניינו בכם כלל וכלל. יהיה לכם מזל אם תזכרו איך להשתמש במכשיר שהראו לכם ביום הראשון.

בסקיי ג’ים המתאמן הוא המרכז. מתאמן שמגיע ומעוניין לפתח את גופו יקבל תוכנית אחת, מתאמן שני שמעוניין להוריד אחוזי שומן יזכה לתוכנית אחרת ומתאמנת שרוצה לחטב את הישבן תודרך בתוכנית שונה לגמרי. כל אחד יזכה ליחס אישי ומיוחד בסקיי ג’ים.

עד התוצאות!

בסקיי ג’ים דוגלים בתוצאות. לא עוד חדר כושר בירושלים שמחפף במתאמניו. בסקיי ג’ים מובילים אתכם עד התוצאות ועושים הכל כדי שתגיעו לשם. בסקיי ג’ים, חדר כושר בירושלים, לא יוותרו לכם אפילו לשנייה. תצטרכו להזיע ולעבוד קשה, אבל עם הדרכה צמודה ויחס אישי אדיב. זאת הנוסחה בסקיי ג’ים שתוביל אתכם להצלחה!

אז למה אתם מחכים? הזמינו אימון עוד היום בטלפון 02-533-5220