חדר כושר בירושלים לאימונים אישיים

בין אם זה מתאמנים שמאסו בחדרי כושר או כאלה שלא מצליחים להגיע לחדר הכושר מסיבות כאלה ואחרות, סקיי ג’ים הוא המקום המושלם בשבילכם! סקיי ג’ים זהו חדר כושר לאימונים אישיים בלבד. חדר כושר בירושלים שדוגל ביחס אישי ואימון צמוד. אם בחדרי הכושר האחרים אתם לא יודעים מה לעשות ולמדריך לא אכפת, אז שבסקיי ג’ים אין כאלה דברים! סקיי ג’ים, מתאים לכל מתאמן תוכנית אימון משלו ומלווה כל אחד בקצב שלו עד שהוא מגיע ליעדים שהציב לעצמו.

חדר כושר בירושלים עם אימון אישי בליווי צמוד

בסקיי ג’ים לא תראו מתאמן שמבצע תנועות לא נכונות או מרים משקולות באופן לא נכון ובטיחותי כמו במקומות אחרים. בסקיי ג’ים לא רק מלווים אישית כל אחד ומוודאים שכל תנועה שהמתאמן עושה היא נכונה, אלא גם מסבירים למתאמנים את ההגיון שמאחורי התנועות. לדוגמא: אם המתאמן סובל מכאבי גב תחתון כרוניים, אזי שלא ימליצו לא על תרגיל ה”דד-ליפט” ויעדיפו שיישב על כיסא בזווית 75% תוך כדי נטרול מוחלט של הגב במהלך כפיפת מרפקים עם משקולות יד. מסבירים את הסיבות למתאמן והוא לא רק זוכה לאימון כושר גופני פרקטי, אלא גם להסברים תאורתיים שיסייעו לו בהמשך.

על סקיי ג’ים

סקיי ג’ים זה מני וליה אלבז, מאמני כושר מנוסים ומקצועיים שמוכרים ואהובים על כולם בירושלים ובארץ כולה. זיווג מושלם של בני זוג ומאמני כושר. סקיי ג’ים נמצא ברחוב הפרסה 3 בתלפיות, ירושלים. בבניין רב חן בקומה הראשונה. מי שעדיין לא זכה באימון ניסיון, מוזמן להתקשר ולהזמין אימון כבר עכשיו בטלפון 02-5335220