מחקרים רבים מעידים על ההשפעה החיובית של ביצוע פעילות גופנית על איכות החיים של הפרט. אך למרות זאת, על מנת לראות את התוצאות, יש לדעת איך להגיע אליהן ולכן רבים היום משתמשים באימון כושר אישי, בין אם בבית, במרכז הספורט או במקום ציבורי אחר.

כמו במקומות אחרים בארץ, לפני שבוחרים מאמן כושר אישי בירושלים חשוב לוודא שיש לו לא רק ניסיון, אלא גם את ההשכלה הנדרשת לעיסוק זה לפי חוק הספורט תשמ”ח-1988.

אומנם, ברגע שמצאתם מאמן כושר מקצועי לאימון אישי יהיו לכך יתרונות רבים. ראשית, לאנשים רבים קשה מסיבות שונות לשמור על שגרה של פעילות גופנית. יחד עם זאת, ברגע שנעזרים באיש מקצוע, הוא לא רק יכול לעודד את המוטיבציה להתאמן, אלא גם נדרשות פעולות נוספות מלבד למצוא סיבה מדוע לא להופיע לאימון.

בדומה, אחת הסיבות שרבים מתקשים בגללה לבצע פעילות באופן קבוע היא התחושה של מונוטוניות שגורמת לשעמום ובעקבותיו להפסקה. מאמן כושר אישי בירושלים שעובד באופן מקצועי יידע כיצד לגוון את תכנית האימונים באופן שיצמצם הרגשה זו.

במקביל, מאמן כושר אישי בירושלים שעובד באופן מקצועי יידע גם להתאים את התוכנית לדרישות ולנסיבות האישיות של הפרט. אימון לצורך הורדה במשקל ושיפור הכושר שונה מזה שמתאים להורדת אחוזי השומן והעלאת מסת שריר.

כאשר המטרות הן שיפור הכושר הגופני וירידה במשקל הדגש העיקרי יהיה על פעילות אירובית ואצל נשים גם עיצוב השריר ולא בהכרח הורדה של אחוזי השומן . הסיבה לכך, היא שנשים זקוקות לאחוזי שומן גבוהים יותר על מנת לשמור על תפקודי גוף תקינים. לעומת זאת, כאשר המטרה היא בניית שריר, האימון יהיה אנאירובי בעיקרו עם סטים קצרים של תרגילי משקולות במשקל כבד, כאשר גם הפעילות האירובית במסגרתו תהיה באינטרוולים של פרקי זמן קצרים בעצימות גבוהה יחסית.

בחזרה לדף הבית

סקיי ג’ים – מועדון לאימונים אישיים בירושלים – מביאים לכם הטבה עונתית מיוחדת –
למימוש ההטבה –  הקליקו כאן