מה הדבר הראשון שאנו חושבים כאשר רוצים לבחור מאמן כושר אישי? האם זה היותו מקצועי? אולי מתעניינים בותק שלו? או שרוצים לדעת מי הוא אימן?

תופתעו לגלות שהדבר הראשון שאנשים חושבים עליו כאשר בוחרים מאמן זה מראה. כמו שלא תלכו לדיאטנית ששוקלת 300 ק”ג, כך גם לא תרצו שיאמן אתכם מאמן כושר אישי שנראה כמו עיפרון. הדבר הראשון שמעניין אותנו בעת בחירת מאמן הכושר האישי זה איך הוא נראה. ככל שהוא יותר שרירי ונראה כמו מאמן, כך עולים הסיכויים שיקחו אותו יותר ברצינות.

ולמה זה? כי אנשים רוצים להיראות כמונו. לדוגמא, מאמן כושר אישי בירושלים בשם מני אלבז עסוק מבוקר עד ערב עם אימונים אישיים. הוא אחד המאמנים הפופולריים ביותר באזור ירושלים. ולמה זה? כי הוא נראה כמו מפתח גוף ואנשים רבים יודעים שאם הוא הצליח להגיע לרמה כזאת אז אולי יוכל לעזור גם להם להגיע לכאלה מימדים או לפחות למחציתם.

יש עוד סוג של אנשים שבוחרים את המאמן או מאמנת כושר שלהם לפי משיכה. גברים נוטים לבחור מאמנת כושר שמבחינתם נראית כמו האישה האידיאלית ונשים בוחרות מאמן כושר שנראה מבחינתן כמו הגבר המושלם.

להיות מאמן כושר אישי בירושלים משמעו להכיר בעובדה שלעתים קרובות לוקחים אותך כי רוצים אותך. יש נשים רבות שבוחרות מאמן כושר אישי בירושלים כי הן מקוות שייצא להן משהו וההפך, יש גברים בירושלים שבוחרים מאמנת כושר בירושלים בתקווה לפתח קשר רומנטי.