יש רק מאמן כושר אישי בירושלים אחד ויחיד שדוגל ביחס חם ואישי למתאמניו, יחס שמאפיין מאמן אמיתי. מני אלבז מסקיי ג’ים, חדר כושר בירושלים לאימונים אישיים בתלפיות, הוא אחד ממאמני הכושר האישיים המובילים בארץ ובייחוד באזור ירושלים.

סקיי ג’ים ממוקם בתלפיות, ירושלים והינו מכון כושר שמתמחה באימונים אישיים. אבל מה שהופך אותו ליעד מבוקש בקרב לקוחותיו הוא היחס של מאמן כושר אישי בירושלים בשם מני אלבז.

אין ספק שיש חשיבות אדירה לידע ומקצועיות אצל מאמני ומדריכי ספורט, אך גם הטוב שבהם חייב לדעת להתייחס לאנשים – חייב יחסי אנוש מעולים, אחרת הקשר עם הלקוחות לא יחזיק מעמד.

בסקיי ג’ים הלקוחות חוזרים ולא מתאכזבים. אחת הסיבות המרכזיות היא היחס של מני למתאמניו. במהלך האימונים הוא מדרבן אותם לעשות עוד סט, תמיד דוחף אותם קדימה והתחושה נוצרת שאין יעד שלא יוכלו להגיע אליו, אין פסגה שלא יוכלו לכבוש.

אבל לא רק בפן האימוני מני יודע לגשת למתאמניו, הוא ידוע כמומחה גם בפן האישי. הוא לומד להכיר את כל מתאמניו לעומק, מכיר את הבעיות האישיות שלהם ואת הסיפורים של כל אחד ואחת. כשבמהלך האימון מישהו מספר לו על הקשיים אליהם נקלע, מני הופך לאוזן קשבת ומתפקד לא רק כמאמן כושר אישי, אלא גם כפסיכולוג לכל דבר.

אנשים רבים רוצים שיקשיבו להם ויבינו אותם. עבור רבים אימון כושר זהו הפסיכולוג הכי טוב שיכול להיות, אבל כשיש גם אוזן קשבת זוכים גם לבריאות פיזית וגם לבריאות נפשית.