מני וליה אלבז, מקימי המועדון, הם זוג שחי ונושם כושר גופני. השניים עסקו בתחום הכושר הגופני והבריאות מילדותם כשמני התמחה באמנויות לחימה, פיזיותרפיה ובתחום האימונים האישיים בחדר הכושר ואילו ליה בתחום הריקוד, התזונה הבריאה והקשר בין גוף לנפש. השניים נפגשו על רקע עולם הכושר הירושלמי וסיפור האהבה פרח. יחד המשיכו לעורר מוטיבציה בסביבתם ובמתאמנים לשאוף ולהגיע ליותר. הם אף מצאו כוחות מיוחדים בעצמם למרות לוח הזמנים העמוס באימונים וסיוע לאחרים והגשימו חלום רב שנים – להתחרות בתחרות מר ישראל בפיתוח גוף בה שכו במקום הראשון בקטגורית הזוגות ובמקומות הראשונים גם בקטגוריות האישיות.

לאור ההצלחות הכבירות שלהם הזוג המשיכו לחלום – כיצד ניתן לשפר ולייעל את ההישגים של המתאמנים שלהם ויחד עם זאת, להגשים חלום משותף נוסף – פתיחת חדר כושר.

הפתרון הגיע מקונספט חדשני ששמעו עליו – מועדון לאימוני כושר אישיים! האלבזים אהבו את הרעיון כי הוא תחם בתוכו את כל מה שם רצו למעשה – מחד: פתיחת חדר כושר בירושלים אך מאידך, שמירה על קשר אישי ומעקב צמוד אחרי התוצאות של הלקוחות שלהם.

למעשה, הם מצאו את השילוב המנצח בין מקסום התוצאות של המתאמן בשילוב עם חדר כושר מאובזר בצורה אופטימלית וכל זאת באווירה אישית השמה דגש על איכות ולא על כמות.