ברוכים הבאים לשיטה החדשה בתחום האימונים האישיים שמשלבת בתוכה תשומת לב רבה לפרטים, אימוני כושר מותאמים אישית וספציפיים במתקן כושר חדשני, ייחודי ופרטי. כל זה במחירים נמוכים משמעותית ממחירי השוק לאימון אישי, ללא התחייבות או תשלומים “כפולים” (גם עבור חדר הכושר וגם עבור המאמן).

האימונים בסקיי ג’ים – חדר כושר בירושלים – הם אימוני כושר ייחודיים המותאמים בצורה ספציפית למטרות האישיות שלך. הסיבה שהשיטה עובדת בצורה אופטימלית עבור אנשים רבים היא קודם כל העובדה שהאימונים נבנים על סמך אבחון שמטרתו לבדוק לא רק את הרמה הפיסית של המתאמן אלא גם לזהות מה המטרות המדויקות שלו. לפי תוצאות האבחון נבנית עבור כל אחד ואחד תכנית אימונים מותאמת אישית הכוללת לא רק תכנית עבודה מדויקת ומתמשכת בחדר הכושר אלא גם המלצות תזונתיות. וכך האימון האישי על ידי המאמן הוא אופטימלי ואינדווידואלי. ולא פחות חשוב: אנו נדאג לתזכר אותך באופן קבוע שלהירשם זה לא מספיק ושעל מנת להגיע לתוצאות, צריך להתמיד!

מה שחשוב לא פחות עבור רבים מלקוחותינו, הוא שלא צריך “להתרושש” כדי לקבל יחס אישי ופרטני כל כך. המחיר שלנו כולל את השימוש במתקני המועדון, את הייעוץ, התמיכה הנפשית, האימונים האישיים עצמם והמעקב אחרי התוצאות והתאמת התכנית ככל שהאדם מתקדם.

כל אחד מלקוחותינו מגיע עם סיפור שונה – המשתנים העיקריים הם כמובן: מטרות, גיל, מין, אחוז שומן וכד’ אך אנחנו לוקחים בחשבון משתנים כגון – בדיקות דם, מוטיבציה להגיע להתאמן, ניסיון קודם ועוד פרמטרים רבים על מנת להתאים לכל אחד ואחת את מה שבאמת יאפשר לו לא רק להגיע למטרות אלא גם לשמור עליהן לאורך זמן.

הציוד במועדון הוא ציוד מקצועי ברמה גבוהה ומגוון מאד כך שרמת הגיוון שמהלך האימונים היא גבוהה מה שלא רק “מפתיע” את השרירים שלנו בכל פעם מחדש אלא גם יותר מעניין.

כל תכניות האימון נבנות במיוחד על ידי מני אלבז, שמעבר להיותו הבעלים של המועדון הוא גם בעל ידע וניסיון רבים ומוכחים בתחום האימונים האישיים והובלת מתאמניו למטרות שלהם ומעבר לכך. הוא מכשיר את צוות המאמנים המקצועי ביותר ברזי השיטה שפיתח ומפקח באופן רציף אחרי התקדמות המנויים ומדת שביעות הרצון שלהם. בתור מאמן שיש לו רקע בתחומים נושקים לתחום הכושר הגופני כגון, מסאז’ים ופיזיותרפיה ולכן, יש לו תפיסה רחבה ביותר של הצרכים של הגוף האנושי, בשילוב עם הצרכים הנפשיים והקושי שבהתמדה בתהליך.

מטרת העל שלנו במועדון היא חינוך לאורך חיים בריא והקניית הרגלים  נכונים שבאמצעותם יגיעו המתאמנים שלנו למטרותיהם בצורה יעילה, בריאה ועם תוצאות שישארו לאורך זמן.