כל מלש”ב (מועמד לשירות ביטחון) מכיר היטב את התחושה של הישיבה מול המנילה בלי לדעת בדיוק איזו יחידה הכי מתאימה לו ולבסוף כל אחד מוצא את עצמו ביחידה שהיא בסה”כ בחירה שניה או שלישית בגלל הכנה לקויה. בשלבי ההכנה כולם רוצים להיות הכי מהירים, הכי בכושר, והכי חזקים כדי להגיע הכי גבוה שאפשר הן מבחינת יחידות והן מבחינה פיקודית. בני נוער רבים מקבלים המלצות של כל חבר, אח או מכר שהיה בצבא שמסביר להם מה לעשות. אך עם כל הרצון הטוב, לא כל מה שמתאים למישהו אחד מתאים גם לאחר. לרוב, למלש”בים לא חסרה מוטיבציה ולכן האימונים יהיו קשים ומפרכים  אך לא מותאמים לצרכים האישיים של כל מתגייס באופן ספציפי ולכן הם עשויים לגרום לפציעות רבות ומתמשכות כגון שברי מאמץ, קרעים בשרירים ובנוסף הם עלולים להביא את המועמד  לשבירה מנטלית עוד לפני הגעתו למיונים.

בגלל כל הסיבות הללו, ומכיוון שאצלנו בסקיי ג’ים המוטו הוא “לוקחים אותך אישית”, פיתחנו שיטת אבחון ואימון המתאימה את האימונים וההדרכה בצורה ספציפית לכל מתגייס באופן אישי.

למעשה, בהגעתך אלינו, תקבל את אבחון המלא כדי לדעת מה נקודת מוצא שלך ומה המטרה (איזו יחידה, כמה זמן יש עד המיונים/גיוס, כמה כוח אתה צריך ואיזה סוג). נשמח גם לעזור ולייעץ בקביעת היעדים ולאחר מכן, נבנה עבורך תכנית אימונים מותאמת אישית שתביא אותך לשיא בדיוק בזמן לגיוס או למיון הבא. ומה שהכי חשוב: תקבל ליווי לכל אורך הדרך ע”י מאמנים מקצועיים שנבחרו בקפידה שלא רק יעבירו לך את האימונים בכיף ויגרמו לך להאמין שהשמיים הם רק ההתחלה אלא גם יתמכו, ייעצו מניסיונם וידריכו בנושאים נוספים מכל הלב.

כולנו שמענו על כמות הפציעות שיש להרבה מתגייסים ביחידות המובחרות כגון שברי מאמץ (הכי נפוץ) וכד’. פציעות אלה נגרמות בעיקר כי אחרי שנים של “דגירה לבגרויות” וחוסר פעילות גופנית אינטנסיבית, מערכת השלד והשרירים לא מוכנה לעומס הרב שיש על הגוף במסגרת הצבא. קיים גם מצב שבו מתגייסים מגיעים ליום הגיוס מראש, עם פציעות דומות כי ההכנה שלהם הייתה ללא תכנון ובלי מספיק ידע, בחדרי כושר “רגילים” שבהם המדריכים לא תמיד בעלי ניסיון בהכנה מבצעית ובהתאמה אישית של אימונים לצרכים האישיים של כל מתאמן.

מעבר לכל ההסברים הנ”ל, דבר חשוב נוסף שתקבלו בסקיי ג’ים הוא יעוץ תזונתי שמהווה עוד כלי להשגת המטרות ועוד צעד לקראת התוצאות וכמובן, מניעת פציעות. תצאו מאצלנו עם ידע מעשי כיצד להתאים את הארוחות שלכם על מנת לשמור על ביצועים גבוהים במהלך השירות וכיצד ניתן לשפר את התזונה הלקויה שמאפיינת חיילים רבים במהלך השירות.

לסיכום, ישנן מספר סיבות מדוע אימון אישי בסקיי ג’ים עדיף על פני חדר כושר רגיל: בזכות המאמן שצמוד אליך במהלך האימונים כולם, קל להתאים את התכנית “תוך כדי תנועה”, בהתאם להישגים. כמו כן, נדע לשמור על הבריאות שלך ע”י הקפדה על ביצוע נכון של התכנית והתרגילים בה. יש מעקב סדיר וקבוע על מדידות היקפים ואחוז שומן וההישגים. התכנית היא אישית, ונבנית בהתאם למטרה שלך. אצלנו המחיר האימון האישי הכי זול שניתן למצוא וכמובן, יש גם מבצע מיוחד עבור החיילים:

לקביעת אבחון ויעוץ ראשוני במתנה צרו קשר בהקדם: 02-5335220