אנו, ב”סקיי ג’ים” תלפיות, גאים ושמחים לפתוח את הדלתות שלנו עבורכם. אצלנו בחדר הכושר תוכלו למצוא את הציוד החדיש ביותר, כן מבחינת מכשירי הכוח וכן מבחינת מכשירי סיבולת הלב-ריאה.

 

בסקיי ג’ים דוגלים בשירות חם ואוהב וגורמים למתאמנים להרגיש כמו משפחה. מתאמנים רבים מגיעים לאימונים גם כדי לברוח משגרת חיי היום-יום. יש כאלה שקשה להם בבית או בעבודה. לפעמים יחס רע באחד מהמקומות מוביל אדם לאכול יותר ולהזניח את עצמו. בסקיי ג’ים דואגים לכם גם בפן הבריאותי וכן מציעים תמיכה נפשית במקביל לליווי האישי. כי לנו אכפת מכם!

 

ההדרכה בסקיי ג’ים הינה מהמקצועיות ביותר שתמצאו בארץ. מני וליה אלבז הם אלופי פיתוח גוף ובין מדריכי הכושר הנחשבים ביותר בארץ. הליווי הינו צמוד והתוכנית הינה ייחודית לכל מתאמן. מישהו שיש לו בעיות גב יקבל תוכנית מיוחדת משלו ואחר עם בעיות ברכיים יזכה לתוכנית שתשקם את ברכיים אך במקביל לא תעמיס עליהן בצורה שעלולה לגרום לפציעה חוזרת.

 

אנשים רבים זקוקים לחדר כושר בכדי לברוח מהמציאות. בעוד שרבים הולכים לפסיכולוגים אחרים נעזרים בכושר כדי להעלות את רמות הסרטונין במוח ולהרגיש טוב עם עצמם. אין ספק שחדר הכושר הוא הפסיכולוג הטוב ביותר שמישהו יכול להציע.

 

אתם לא תראו אנשים עצבניים אחרי שהם יוצאים מחדר כושר. למה? כי האימון משחרר את הורמוני השמחה ומדכא את הורמוני העצב והדכאון. גם אם את בדכאון הכי עמוק שלך, תבואי ותנסי אימון אחד בסקיי ג’ים ותראי שלמשך שארית היום מצב הרוח שלך יהיה מרומם כפי שלא היה מעולם.