ירידת משקל בטוחה

מרביתנו מנסים בשלב מסוים בחיינו, להוריד במשקל, מי מטעמי בריאות, אשר עודף המשקל שלו גורם לו לבעיות רפואיות ומי מטעמי אסתטיקה, בשל הרצון להיראות חטובים יותר. המטרה היא טובה וחשובה, שהרי משקל תקין הוא האמצעי המרכזי לשמירה על בריאותנו.

 

עם זאת, לא כל ירידה במשקל היא טובה לגופנו וכאשר רוצים להפחית במשקל, חייבים להקפיד על ירידת משקל בטוחה. מהי? זוהי ירידה במשקל, אשר משלבת תזונה נכונה ופעילות גופנית מתאימה. אם נעשה שינוי תזונתי ללא פעילות גופנית, לא נחזק את הגוף וסביר להניח, כי נתקשה יותר לשמור על המשקל החדש. פעילות ספורטיבית ללא שינוי תזונתי, לא תוביל לתוצאות שהרי את כל הקלוריות אשר יישרפו באימון, נכניס חזרה על ידי אכילת מזון שאינו דיאטטי.

 

על כן, אם הנכם מעוניינים לרדת במשקל בצורה נכונה, בריאה ולשמור על המשקל לאורך זמן, עליכם לאמץ את המודל של תזונה נכונה עם אימון גופני. לשם כך, ניתן לפנות לייעוץ מקצועי של דיאטנית, אשר תבנה לכם תפריט אישי, בהתאם למשקלכם, תפריט אשר מתאים לסדר היום שלכם ולוקח בחשבון את ההעדפות שלכם. זאת על מנת שתוכלו להתמיד בו לאורך זמן ולרדת במשקל בהצלחה. ומה בדבר פעילות גופנית? על מנת להתחיל באימון ספורטיבי, יש לפנות למאמן כושר פרטי או במסגרת חדר כושר. המאמן בונה תכנית אימונים המתאימה למצבכם הבריאותי ולרמת הכושר הגופני ההתחלתי שלכם וכך, אתם יוצאים לדרך.

 

שאל אותנו לגבי חבילות אימונם אישיים במחירים מיוחדים

 

בטלפון: 02-533-5220

 

או צור קשר באמצעות טופס יצירת קשר

 

בחזרה לעמוד הבית