סקיי ג’ים בתלפיות הינו חדר הכושר המוביל בבירה לאימונים אישיים. מני אלבז הוא מאמן כושר בירושלים מוכר ואהוב ע”י רבים. הוא ואשתי ליה ידועים בתור צמד שמביא תוצאות למתאמנים הרבים שלהם.

 

מאמן כושר אישי בירושלים מני אלבז ילווה אתכם מההתחלה ועד הסוף. עם מני התוצאות יבואו ואתם תהפכו למכורים לכושר בזכותו.

 

אנשים רבים אוהבים לרבוץ על הספה ואין להם מוטיבציה לעשות כושר. אין ספק שכושר זה לא דבר קל. מי שלא רגיל לעשות פעילות גופנית יתקשה מאד להתמיד בחודשים הראשונים. אך זה בדיוק העניין! אם יתמיד במשך חודשיים לפחות כבר יהיה לו יותר קל ואחרי עוד כמה חודשים הגוף יתמכר לרמות הסרטונין שהמוח יפריש בעקבות הפעילות הגופנית כך שהגוף עצמו יבקש לעשות ספורט שוב ושוב עד שלא תהיה דרך חזרה.

 

גם למתקדמים לפעמים קשה. אבל כשרואים את התוצאות שהתקבלו עד כה, במיוחד עבור אנשים שהשילו משקל רב, יודעים שלפספס אימון עלול להחזיר אותנו למצבם הקודם ואין אחדשמעוניין בכך.

 

סקיי ג’ים יודעים איך לנתב כל מתאמן לדרך הספורטיבית ולתת את הגיבוי והמוטיבציה הדרושים כדי להגיע ליעדים שהמתאמן הציב לעצמו בתחילת הדרך.

 

יחס ושירותיות זה שם המשחק בסקיי ג’ים. כל לקוח הוא עולם ומלואו וכך מני וליה גם מתייחסים אליו. סקיי ג’ים היא ממלכה וכל מתאמן הוא מלך.

 

אז גם אתם חולמים להשיל משקל מגופכם אבל לא מצליחים? קבעו אימון ניסיון בסקיי ג’ים ותעשו את הצעד הראשון לשינוי. התקשרו ל-025335220.