מני אלבז, בעל השרירים הגדולים, הוא ללא ספר מאמן כושר אישי בירושלים שנחשב לטוב ביותר באזור. מאמנים רבים באים להתייעץ עמו על אימוני כושר וכל אחד שפוגש אותו רוצה לדעת איך מנפחים שרירים, מורידים אחוזי שומן ונשארים בריאים כל הדרך לבנק.

מה שהופך את מני למצליחן בתחום הוא לא רק ההתמדה שלו באימונים, בתזונה ובחייו המקצועיים, מדובר באחד האנשים הכי נחמדים שאי פעם תפגשו, אדם שנעים להתאמן עמו וכיף לדבר אתו במשך שעות. מעבר לכך, הסבלנות של מני מאפשרת לכל אחד לקבל מספיק מידע כדי להבין איך להמשיך את אימוניו. בניגוד למאמנים אחרים חסרי סבלנות, מני ידוע בזכות היותו מסוגל לשבת עם מתאמן ולהסביר לו בפרטי פרטים כל דבר שהוא חפץ לדעת. הכנות, האדיבות והחום של מני הם ייחודיים בירושלים ובכל האזור, ובכלל משהו נדיר מאד בתחום הכושר.

למני ואשתו ליה חדר כושר “סקיי ג’ים” בתלפיות. מדובר בחדר כושר לאימונים אישיים שמאפשר אימונים אישיים מקבילים של עד  מתאמנים. מתאמן אחד יכול לבצע כפיפות ברכיים בעוד שמתאמן אחר עוסק בלחיצת חזה. מתאמנת נוספת יכולה להתאמן על פשיטת ירכיים וחברתה הטובה תרוץ על הליכון ותראה סרט פעולה.

מני אלבז הוא גבר נראה שמושך לא מעט תשומת לב מהמין היפה, אבל גבירותיי, תיאלצו למצוא חתן אחר כי האישה הסקסית והחטובה שעומדת לידו זאת אשתו ליה והאהבה שלכם חזקה מכל מוט ברזל. אז אם גם אתן רוצות להיראות כמו ליה ולמצוא לכן מישהו כמו מני, התקרו לסקיי ג’ים כבר היום וליה תתחיל להכין אתכם לקראת המפגש עם החתן השרירי והמחוטב.