גרים בירושלים ומחפשים דרך לרדת במשקל ולשרוף שומנים? אין דרך טובה יותר לעשות כן מאשר לקחת מאמן כושר אישי בירושלים שיפרק את השומנים שלכם לגורמים.

מאמן כושר אישי בירושלים שנחשב לתותח בלכסח שומנים הוא מני אלבז. לא רק שמני מאמן כושר מקצועי ומוסמך, אלא שהוא הבעלים של “סקיי ג’ים” – חדר כושר שכל מטרתו הוא אימוני כושר אישיים. אין חדר כושר אחר באזור שמתרכז באימונים פרטיים כמו סקיי ג’ים.

כמו שמשתמע מהשם – סקיי ג’ים שואפים לשמיים. אם יש לכם יעד שאף אחד אחר לא עזר לכם לעמוד בו, הרי שמני ואשתו ליה, יוודאו שתגיעו ליעדים שהצבתם לעצמכם ואפילו מעבר.

תחום הכושר פרח בעשור האחרון בירושלים ועמו נפתחו עשרות חדרי כושר בעיר. מי שמתאמן בחדר כושר יודע כמה קשה לקבל תשומת לב ראויה ממדריך וכמה זה קשה עוד יותר להתקדם באימונים בלי הכוונה אישית. בדיוק מסיבה זו כה חשוב תפקידו של מאמן כושר אישי. מאמן כושר אישי בירושלים זו לא משרה פשוטה. בעיר הבירה יש דרישה למאמנים איכותיים ומקצועיים שלא רואים במקומות אחרים.

חדר כושר הראשון בישראל
החדר כושר הראשון בארץ הוקם ע”י רפאל הלפרין, מי שהפך לימים הבעלים של אופטיקת הלפרין. הוא החדיר את תרבות פיתוח הגוף לארץ ישראל והכשיר מאות אם לא אלפי שרירנים בכל רחבי הארץ לאחר שפתח סניפים של מכונו “מכון שמשון” במרכז ואפילו בירושלים. הלפרין, שהיה גם מתאבק, כתב בספרו “זירות חיי” שבצעירותו בליטא חווה אנטישמיות ובאותו הרגע נשבע שבזכות הכושר והשרירים האנטישמי הבא ירגיש בנחת זרועו. וכך היה.

בזכות הלפרין תרבות הכושר והשרירים מפותחת כיום אצלנו כמו במדינות אחרות ומכל מאות אלפי מאמני הכושר יש גם כמה מאמנים בכירים. מני אלבז מסקיי ג’ים הוא מאמן כושר אישי בירושלים ונחשב לאחד הבכירים בתחומו. המוניטין שלו הולך לפניו. הוא מקצועי, אדיב, אחראי ומביא אתכם למטרה.