מכון כושר בירושלים סקיי ג’ים ממוקם בשכונת תלפיות בעיר ומנוהל ע”י זוג אלופים בפיתוח גוף שהינו מוכר בעיר וברחבי הארץ כשניים מהמאמנים המקצועיים ביותר בתחום האימונים האישיים – מני וליה אלבז.

 

בסקיי ג’ים מלווים את המתאמנים בצורה אישית ודוגלים באימונים פרטיים ואינטימיים. למעשה, כל הרעיון של החדר כושר שלהם מבוסס על אימונים אישיים.

 

מני וליה יכולים לאמן במקביל עד 5 מתאמנים ויש מי שמנצל זאת כדי לבלות את זמן האימון עם משפחתו האהובה.

 

אם הבן שלכם חזק בעניין הכושר אבל אתם, ההורים, לא כל כך, אולי הגיע הזמן לאימון משפחתי. אימון שיקנה לכם את הכלים להגיע ליעדים שלכם וגם להנות בחיק המשפחה הקרובה.

 

הורים רבים חושבים שהכי חשוב זה לדאוג לילדים שלהם וכמובן נותנים הכל כדי שלא יחסר להם דבר, אך הורים אלא לא מבינים שבזה שהם מזניחים את עצמם הם פוגעים בילדיהם הכי הרבה, הרי שאם ההורים לא יהיו כשירים ובריאים אז הם לא יוכלו לעזור לילדים שלהם בעת צרה.

 

אז זאת ההזדמנות של כל ההורים שם בחוץ. קחו את עצמכם בידיים ותבואו לסקיי ג’ים לאימון משפחתי. הילד כל שבוע מדבר על ההשגים שלו בלחיצת חזה והילדה מתפארת בישבן “סקווטים” ואין לכם מושג על מה הם מדברים. תעשו אימון ביחד ולא רק שתתקרבו אל הילדים שלכם עוד יותר ותכירו פן בהם שלא הכרתם עד היום, אלא שאתם תאריכו את חייכם, תהיו יותר בריאים ואולי תוכלו להתחרות בלחיצת החזה של הבן (אבא) ובישבן החטוב של השכונה (אמא).

 

אז למה אתם מחכים? צרו קשר עם סקיי ג’ים עוד היום במספר 02-5335220 ותביאו את כל המשפחה!